У центрі завершився 17 заїзд — усі учасники наповнилися енергією та позитивом

Читання статті займе 2 хвилини

Завершився 17 заїзд, який проходив з 9 по 21 жовтня. В нас на реабілітації перебували чудові люди з різних міст України: Волновахи, Нової Каховки, Харківа, Бердянська, Запоріжжя, Дніпра, Рубіжного, Осокорівки Херсонської області, Нікополя, Енергодара. 

Учасники 17 заїзду

До нас вони приїхали, бо втратили радість, спокій, апетит, сон та перестали радіти життю. Згадки про Харків Салтівку викликають жах. Почуття самотності та зневіра в людей, відчуття, що не рахуються з моєю думкою, страх за дітей, смерть кота, згадки як на очах загинули люди.

Група була жіноча, так склалося. Це ті жінки які втомилися бути сильними. Дівчина Алла з Нікополя по професії журналіст сказала: «Я журналіст, але втратила слова». Вони хочуть мрія та планувати життя.

Дівчата гарно попрацювали, наповнилися позитивом, енергією та посмішками. Творчі та неперевершено сміливі та сильні жінки подарували в наш сад чудову красуню кущ Магнолії. Намалювали для нашого центру дерево з квітами магнолії на яких написали свої іменами та міста.

Дерево з квітами магнолії
Дівчата наповнилися позитивом, енергією та посмішками

Ми дуже радіємо з того, що змогли вам допомогти побачити себе в майбутньому, емоційно відновитися, відносити відчуття безпеки.

Зробіть репост у соціальні мережі чи месенджери:


Підписатися на нові статті

Розсилаємо 1 раз на тиждень свіжі матеріали